"Повстанський Хутір"

Відповісти
Аватар користувача
Fritz Witzland
Повідомлень: 35
З нами з: П'ят червня 08, 2018 8:47 pm
Клуб в котором состоите:: 172 i.r.
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 179 разів

"Повстанський Хутір"

Повідомлення Fritz Witzland »

Вітаю! Дорогі друзі, 27 жовтня на історико-культурному просторі "Повстанський Хутір" відбудеться відкриття меморіальної дошки трьом останнім загиблим повстанцям на Радомишльщині (псевдо Карпо, Грицько, Богун), які загинули в бою з НКВС 5 травня 1952 року. В рамках даного заходу, на честь усіх учасників повстанського руху планується проведення реконструкції бою між УПА та вермахтом, який відбувся в жовтні 1943 р. в с. Мала Рача, Радомишльського району, Житомирської області.
Детальний план заходу ( погодинно) з'явиться на днях. Реконструкція бою о 12.00 27.10.2019.
Заїзд учасників реконструкції до 11.00.
Організатори забезпечують нас мінімальною кількістю холостих набоїв 7х62.
До участі запрошуємо бійців Вермахту та бійців УПА. Заплановано учасників 20х20 +
По кількості: Вермахт прийме ще 5 чол. На даний час УПА в меншості, тож будемо вдячні, якщо хтось зголоситься перейти на їх сторону). УПА прийме до 10 чол. Хочу наголосити, що кількість учасників розписана відповідно до кількості расходніків + - однак раді будемо бачити і більше камрадів.
Ласкаво просимо на "Повстанський Хутір"!
Аватар користувача
Fritz Witzland
Повідомлень: 35
З нами з: П'ят червня 08, 2018 8:47 pm
Клуб в котором состоите:: 172 i.r.
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 179 разів

Re: "Повстанський Хутір"

Повідомлення Fritz Witzland »

Знаю, що в декого є підходящі речі на УПА, тож прошу Ріхтера, Гарольда і Пайпера на один день зрадити Фюреру і підтримати відділення УПА.
Аватар користувача
von Lutzov
Leutnant
Leutnant
Повідомлень: 6755
З нами з: Вів жовтня 28, 2008 12:11 pm
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8678 разів
Подякували: 13388 разів

Re: "Повстанський Хутір"

Повідомлення von Lutzov »

Щось мені підказує, що учасників з боку німців буде набагато більше заявлених :koza:
Ehre verloren - alles verloren.

«Краще програти зі своїми, ніж виграти з чужими».
Відповісти

Повернутись до “Архив 2018 - 2021гг”