"1941"

Ссылки на разную фото-видео инф-ию

Модератор: Юра(Gille)

Відповісти
Аватар користувача
Alfred Darre
Повідомлень: 797
З нами з: П'ят листопада 21, 2008 11:46 pm
Клуб в котором состоите:: 172ir
Звідки: м. Київ
Дякував (ла): 388 разів
Подякували: 1162 рази
Контактна інформація:

"1941"

Повідомлення Alfred Darre »

http://1941.kanalukraina.tv/ru/" onclick="window.open(this.href);return false;
Spoiler: show
Зимой 2013 года в эфире канала "Украина" будет показана премьера авторского документального проекта студии "Телекон" – 5-серийного фильма "1941". В нем раскрываются факты Второй мировой, о которых молчат учебники истории.

Фильм, созданный известным режиссером-документалистом Игорем Кобриным, раскроет зрителям канала "Украина" неизвестные факты Второй мировой войны. Автор фильма затронет вопросы, которые позволят украинцам по-другому взглянуть на суть военного противостояния СССР и Германии, и ход боевых действий в той войне.

Фильм "1941" целиком построен на уникальных архивных документах с использованием кадров кинохроники 30-40-х годов XX столетия. Авторы проекта в эфире канала "Украина" выдвинут гипотезу развития политических событий довоенных лет, подтвержденную документальными источниками, проанализируют ход боевых действий 1941 года – в первые дни войны на территории Советского Союза, а также связанные с ними решения и действия высшего руководства страны. Кроме того в фильме будут приведены доказательства недостоверности многих устоявшихся мнений о той войне, которые знакомы каждому жителю Украины из школьной программы.

После демонстрации первого, а затем заключительного эпизода фильма, зрители также увидят две части пост-шоу "1941. Заборонена правда", в ходе которого прямо в студии его участники обсудят фильм и его возможное влияние на жизнь украинцев. Гостями студии ток-шоу станут историки, политологи и политики.

Чем на самом деле была Вторая мировая война для жителей Советского Союза? И чем она остается для современных украинцев? Какие факты до сих пор скрыты в архивах? Ответы – в 5-серийном документальном фильме "1941", премьера которого состоится на канале "Украина" зимой 2013 года.
Вкладення
13546197079892.jpg
Аватар користувача
Alfred Darre
Повідомлень: 797
З нами з: П'ят листопада 21, 2008 11:46 pm
Клуб в котором состоите:: 172ir
Звідки: м. Київ
Дякував (ла): 388 разів
Подякували: 1162 рази
Контактна інформація:

Re: "1941"

Повідомлення Alfred Darre »

Юрій Макаров про те що відбувалося на зйомках пост-шоу "1941. Заборонена правда"
Spoiler: show
"Не ходіть. Не ходіть ніколи. Я пішов і каюся. Відклав усі нагальні справи, спаскудив собі вихідний. Треба було морально підтримати режисера Ігоря Кобрина, який презентував свій 5-серійний документальний фільм «1941» на каналі «Україна». Починалося все добре: більше, ніж за тиждень, задзвонила гостьовий редактор з «України». Потім позавчора переконалася, що я не забув. Домовилися, що зустрінемося за півгодини до початку на прохідній студії Довженка. Сьогодні передзвонила о 15-й, дивувалася, що я ще не на місці. Я сказав, що буду, як домовлялися, о 15.30. Приїхав рівно. Чекав 20 хв. Нарешті пропустили. З’ясувалося, що «початок» – це початок перегляду фільму в гримерці. Кілька дорослих людей, серед яких Руслан Забілий з «Тюрми на Лонцького», Сергій Рахманін із «Дзеркала тижня», Андрій Іллєнко з нової Верховної Ради, сам Кобрин і аз многогрішний ще раз дивилися годинну серію, яку багато з нас уже дивилися вдруге, а режисер ще й колись монтував. У сусідній кімнаті (!) знайомилися з твором, так би мовити, ментальні опоненти: колишній нардеп Сергій Гмиря (КПУ), якийсь дідуган, який написав викривальну книгу проти Віктора Суворова, ще кілька комуністів, інституційованих і не зовсім. Потім почався запис. Ведучий – хлопчик, трохи схожий на Зеленського, але не такий шустрий. Теми не знає. Людей не знає. Мови, до речі, теж. Фільм, судячи з усього, не дивився. Суворова не читав. Солоніна – тим більше. Писали більше 1.5 години в розрахунку змонтувати 50 хв. Кажу: «більше», бо на 90-й хвилині мої благородні нерви не витримали, я собі підвівся й пішов. «Червоні» мали приблизно 80% часу. Обговорювали так, ніби не було останніх 20 років. Не врятував ані телеміст із самим В.Б.Різуном з Брістоля, ані кадри хроніки з тієї-таки тюрми на Лонцького. Нас із Рахманіним так і не запитали. Але пафос! 7 камер + кран, декорації, редактори, асистенти, тридцять п’ять тисяч одних кур’єрів, аудиторію набрали зі студентів (студенток), які в паузах обговорювали зміст останнього «Космополітену» (їй-Богу!), а за командою місцевого Чечетова починали або плескати, або кричати «Ганьба!» - так, ніби стежили за змістом і їм було цікаво. Який бюджет у цього цирку, я навіть не беруся вираховувати. Паскудно так, ніби напився силікатного клею. З такими уявленнями про фах ці мальчики і дєвочкі входять у шістку лідерів ринку."
Відповісти

Повернутись до “Фото-видео”